Як зняти шелак в домашніх умовах

Як зняти шелак в домашніх умовах

Ви вирішили освоїти шелак самостійно, щоб не витрачатися регулярно в салонах краси? Вам не подобається, як ваш майстер зробив вам манікюр? Сьогодні ми навчимося знімати шелак в домашніх умовах. Якщо ви ще не купували необхідні засоби для цього, то давайте розберемося, що ж нам треба.

1. Рідина для зняття шелаку, гель-лака і біогелю


Вона так і називається і продається в спеціалізованих магазинах. Найпростіше замовити в Інтернеті. Коштує вона по-різному, залежно від фірми і кількості рідини у флаконі, але за 300 рублів ви зможете купити цілком оптимальний варіант. Також може підійти ацетонова рідина для зняття звичайного лаку.

2. Фольга

Є спеціальна фольга для зняття нігтів гелів, але можна використати і харчову фольгу для випічки. Вона дешевша, а різниці особою немає. Вам просто потрібно створити парниковий ефект. Є, звичайно, зручніший варіант фольги - фольга невеликими листами, на яких вже приклеєні шматочки ватних дисків, але мені здається, це зайва витрата грошей.

3. Апельсинові палички

Вони використовуються для зіскоблювання розм'якшеного гель-лака.

4. Олія для нігтів

Після зняття шелаку нігті можуть стати дуже сухими, тому їх треба терміново реанімувати, щоб не зламати. Для цього ідеально підійде олія для нігтів. Я використовую олію для нігтів і кутикули - воно живить і шкіру, і нігтики.

5. Баф для поліровки нігтів


Купуйте м'який чотиристоронній баф. Кожна сторона служить для своїх цілей, але усі вони розраховані саме на поліровку і надання блиску нігтям. Не беріть занадто зернисті бафы - вони для натуральних нігтів не створені.

Тепер знімемо шелак з нігтів

Змочіть ватний диск в рідині для зняття шелаку або ацетонової рідини і прикладіть до нігтя. Відірвіть шматочок фольги і обмотайте палець, щоб рідина почала діяти. Палець має бути обмотаний ретельно, не жалійте фольги. Постежте, як це робить ваш майстер, або подивитеся на відео в ютубе. Зазвичай палець обмотують навкруги, а хвіст, що залишився, загинають.

Тепер потрібно почекати хвилин 10-15. Якщо ви відчуєте паління, не чекайте, поки час витече, спробуйте зняти шелак. Для цього візьміть апельсинову паличку і почніть зіскоблювати покриття, що розчинилося. Якщо шелак якісний, він зійде легко, якщо ж ні, то потримаєте його у фользі з рідиною для зняття гель-лака подовше.

Після того, як ви зняли шелак, нігті треба привести в порядок. Протріть їх якою-небудь доглядаючою рідиною для зняття лаку, щоб прибрати залишки шелаку, після чого нанесіть олію на нігті. Наносьте рясно. Почекайте хвилин 15, поки частина олії вбереться, можна помасажувати нігті подушечками пальців, після чого візьміть баф для поліровки і почніть полірувати нігтик за нігтиком, втираючи в них олію, що залишилася. По-перше, це зволожить нігті, а по-друге, вони придбають красивий блиск.

Постарайтеся в найближчу тиждень-дві не покривати шелаком нігті, щоб вони відпочили. Користуйтеся звичайним лаком, а потім знову можна буде зробити манікюр з шелаком. Так нігті завжди почуватимуть себе добре і не ламатимуться від надмірного використання гелів.


Надрукувати